Connect with us

Hi, what are you looking for?

Uygulama ve Oyunlar

Android akıllı telefonunuza antivirüs yüklemelisiniz fakat hangisi?

Bu zor bir sual.

Zor bundan dolayı güvenlik uygulamalarını kontrol etmek, ona mevcut güvenlik açıklarını atmak anlamına geliyor, bu da size gelecekteki güvenlik açıklarını ne kadar iyi yöneteceğini söylemez. Öteki bir problem, uygulamanın sayısız cihazda ne tür bir performansa haiz olacağını ölçmenin olanaksız olmasıdır.

Birden fazlasını deneyin.

Daha ileri gitmeden ilkin, orada birçok düzmece güvenlik uygulaması olduğu mevzusunda sizi uyarmama izin verin. Üstelik hiçbir şey yapmayanlar da var. Bu listedeki bir şeyle yada değişik bir şeyle gitseniz de, on yıl ilkin Windows sistemleri için güvenlik uygulamaları icra eden büyük adlardan, aynı adlardan uzaklaşmamanızı tavsiye ederim.

İşte listem – oldukça kısa – tavsiye edilen uygulamalar. Burada üç parasız uygulama ve ücretli bir uygulama var. Hepsini çeşitli cihazlarda çalıştırıyorum ve sonuçlardan memnun kaldım. 

Mobil için Sophos Intercept X

Fiyat : Parasız

Bunu niçin beğendim : Reklam yok! Parasız güvenlik uygulamaları söz mevzusu olduğunda bu oldukça nadirdir. Öteki uygulamalar kadar heybetli ya da vızıltılı değil, sadece AV-TEST testinde inanılmaz derecede iyi puan aldı ve işi tamamlamış oldu.

Kaspersky Antivirus: Güvenlik, Virüs Temizleyici

Fiyat : Parasız

Bunu niçin beğendim : Sağlam, kullanımı kolay bir uygulama. Reklamları gösteriyor, sadece onları rahatsız edici bulmadım.

Avast Mobil Güvenlik

Fiyat : Parasız

Advertisement. Scroll to continue reading.

Bunu niçin beğendim : İşi icra eden başka bir uygulama. Gene, reklamları gösteriyor, sadece onları müdahaleci bulmadım. Ek olarak oynayabileceğiniz “Boost RAM” benzer biçimde özelliklere de haizdir. 

Bitdefender Mobil Güvenlik ve Antivirüs

Fiyat : İlk yıl için 14,99 $

Bunu niçin beğendim : Sistem performansı üstünde minimum etkiyle fena amaçlı yazılımlara karşı muhteşem koruma sağlar (AV-TEST tarafınca kontrol edilmiş olduğu benzer biçimde). Tek sıkıntım, VPN’in 200MB / gün yerine sınırsız veri ile gelmesidir, ki bu düşük geliyor.

Bonus.

Bayağı fazla şahıs bana hangi VPN’i kullandığımı sordu. Senelerdir kullandığımın aynısı ve kontrol ettiğim diğerlerinin hiçbiri mükemmellik açısından ona yaklaşmadı.

F-Secure Freedome

Fiyat : 3 aygıt için senelik 34,99 $ ‘dan

Bunu niçin beğendim : Süratli, kullanımı kolay ve pek oldukça ülkede hiçbir problem yaşamadan terabaytlar koydum.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You May Also Like

İnceleme

OnePlus Nord N10 5G benzersiz bir şey yapıyor: Oldukca fazla köşeyi kesmeden 5G’yi 299,99 dolarlık bir telefona getirin. Bu, Google Pixel 4A 5G ve Samsung...

Teknoloji Haberi

Discord, yasaklanmış subreddit r / The_Donald ve TheDonald.win ile bağlantılı bir Trump yanlısı topluluk olan “The Donald” adlı bir sunucuyu asakladı. Haber ilk olarak Platformer yazarı (ve Verge katılımcısı) Casey Newton tarafınca bildirildi ....

Mobil

iPhone ‘unuzda yanınızda başkalarının erişmesini istemeyeceğiniz birçok veri, kişisel veriler taşıyorsunuzdur. İOS, verilerinizi güvende tutmada mükemmel olsa da, her şeyin iyi ve güvenli olup olmadığını...

Kategori

Firma 20 yıldır İvigo ürünlerinin satışını gerçekleştiriyor. Bu ürünler sayesinde insanların sınma ihtiyacını karşılamalarını sağlıyor. Firmanın elektrikli ve dijital konvektör ısıtıcıları evlerde bulunan bebek...

Advertisement

Teknolojikervani.com © 2021 Tüm Hakları Saklıdır