Bizimle iletişime geçin

Merhaba ne arıyorsun

Uygulama ve Oyunlar

Android akıllı telefonunuza antivirüs yüklemelisiniz fakat hangisi?

Bu zor bir sual.

Zor bundan dolayı güvenlik uygulamalarını kontrol etmek, ona mevcut güvenlik açıklarını atmak anlamına geliyor, bu da size gelecekteki güvenlik açıklarını ne kadar iyi yöneteceğini söylemez. Öteki bir problem, uygulamanın sayısız cihazda ne tür bir performansa haiz olacağını ölçmenin olanaksız olmasıdır.

Birden fazlasını deneyin.

Daha ileri gitmeden ilkin, orada birçok düzmece güvenlik uygulaması olduğu mevzusunda sizi uyarmama izin verin. Üstelik hiçbir şey yapmayanlar da var. Bu listedeki bir şeyle yada değişik bir şeyle gitseniz de, on yıl ilkin Windows sistemleri için güvenlik uygulamaları icra eden büyük adlardan, aynı adlardan uzaklaşmamanızı tavsiye ederim.

İşte listem – oldukça kısa – tavsiye edilen uygulamalar. Burada üç parasız uygulama ve ücretli bir uygulama var. Hepsini çeşitli cihazlarda çalıştırıyorum ve sonuçlardan memnun kaldım. 

Mobil için Sophos Intercept X

Fiyat : Parasız

Bunu niçin beğendim : Reklam yok! Parasız güvenlik uygulamaları söz mevzusu olduğunda bu oldukça nadirdir. Öteki uygulamalar kadar heybetli ya da vızıltılı değil, sadece AV-TEST testinde inanılmaz derecede iyi puan aldı ve işi tamamlamış oldu.

Kaspersky Antivirus: Güvenlik, Virüs Temizleyici

Fiyat : Parasız

Bunu niçin beğendim : Sağlam, kullanımı kolay bir uygulama. Reklamları gösteriyor, sadece onları rahatsız edici bulmadım.

Avast Mobil Güvenlik

Fiyat : Parasız

Bunu niçin beğendim : İşi icra eden başka bir uygulama. Gene, reklamları gösteriyor, sadece onları müdahaleci bulmadım. Ek olarak oynayabileceğiniz “Boost RAM” benzer biçimde özelliklere de haizdir. 

Bitdefender Mobil Güvenlik ve Antivirüs

Fiyat : İlk yıl için 14,99 $

Bunu niçin beğendim : Sistem performansı üstünde minimum etkiyle fena amaçlı yazılımlara karşı muhteşem koruma sağlar (AV-TEST tarafınca kontrol edilmiş olduğu benzer biçimde). Tek sıkıntım, VPN’in 200MB / gün yerine sınırsız veri ile gelmesidir, ki bu düşük geliyor.

Bonus.

Bayağı fazla şahıs bana hangi VPN’i kullandığımı sordu. Senelerdir kullandığımın aynısı ve kontrol ettiğim diğerlerinin hiçbiri mükemmellik açısından ona yaklaşmadı.

F-Secure Freedome

Fiyat : 3 aygıt için senelik 34,99 $ ‘dan

Bunu niçin beğendim : Süratli, kullanımı kolay ve pek oldukça ülkede hiçbir problem yaşamadan terabaytlar koydum.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Kategori

Yüzlercesini düzenledim Bu yüzden favorilerimi seçmek boşuna bir egzersiz olurdu. Bunun yerine, bana yeni bir şey öğreten Extra Crunch hikayelerinden bir örnek toplamaya çalıştım....

Teknoloji Haberi

”Ocak ayının ilk haftasında Telegram aylık 500 milyon aktif kullanıcıyı aştı. Bundan sonra büyümeye devam etti: Yalnızca son 72 saat içinde 25 milyon yeni...

İnceleme

SSD pazarına erişince, Samsung var ve sonrasında hepimiz var. Birçoğu en iyi SSD’ler listemizde görünen sürücüleri icra eden düzinelerce SSD markası varken, bir çok...

İnceleme

i Yeni yıla girerken mor yatak tutarları hala kuvvetli gidiyor. Şu anda, direkt Purple’dan bir yatak satın aldığınızda siparişinize eklenen 337 $ değerine kadar...

Teknolojikervani.com © 2021 Tüm Hakları Saklıdır