Bizimle iletişime geçin

Merhaba ne arıyorsun

İnceleme

Apple Watch ‘u satış için sıfırlama ve hazırlama

İster satmayı, takas etmeyi, geri dönüştürmeyi yada eski Apple Watch’unuzu başka birine vermeyi planlıyor olun, ondan kurtulmadan ilkin yapmanız ihtiyaç duyulan birazcık iş var fakat endişelenmeyin – bizim yararlı kılavuzu süreci kolaylaştırır.

Apple Watch’unuzdan kurtulmayı planlıyorsanız, bilhassa de satıyorsanız yada başkasına veriyorsanız, mecburi ilkin eşlemesini kaldırın. Eşleştirmeyi kaldırmak, Aktivasyon Kilidi’ni dönem dışı bırakır ve başkalarının onu telefonlarıyla eşleştirmesine izin verir. Apple Watch’unuzu, bilhassa de orijinal Apple Watch yada Apple Watch Series 1 şeklinde bilhassa eski bir modeli geri dönüştürmeyi planlıyorsanız, eşlemesini kaldırmak ve silmek zekice bir fikirdir.

Lütfen, hem Apple Watch’unuzu hem de iPhone’unuzu eşleştirmeden ilkin şarjlı ve birbirine yakın tutmanız gerekeceğini ihmal etmeyin. İşlem oldukça uzun sürebilir, bundan dolayı bu gerçekleşirken her iki aleti da şarj cihazlarında bulundurun.

İPhone'da Apple Watch

Apple Watch ‘unuzu iPhone’unuzla eşleştirebilirsiniz?

  1. Apple Watch uygulaması iPhone’unuzda
  2. Şuraya gidin: İzleme sekmem ve ekranın üst kısmındaki saatinize dokunun
  3. Simgesine dokunun. Informasyon Simgesi eşlemesini kaldırmak istediğiniz saatin yanında
  4. Dokunmak Apple Watch’un eşlemesini kaldırın
  5. Eşleştirmeyi onaylamak için dokunun. Aktivasyon Kilidi’ni dönem dışı bırakmak için Apple Kimliği parolanızı girmeniz gerekebilir.

Bir GPS + Hücresel modeliniz var ise, kendiniz için saklamayı planlamıyorsanız hücresel planınızı kaldırmanız gerekir. Aboneliğinizi iptal etmek için operatörünüzle iletişime geçmeniz gerekebilir.

Artık Etkinleştirme Kilidi dönem dışı bırakıldığına nazaran, tüm içeriğinizi ve ayarlarınızı Apple Watch’unuzdan silebilirsiniz.

Apple İzle

Mühim: Apple Watch pilinizi% 50’nin üstünde tutmanız gerekecek ve yapınak ayarlarına sıfırlamak için şarj aletinin üstünde oturması gerekecektir.

Apple Watch’unuzu yapınak ayarlarına sıfırlama

  1. Apple Watch’unuzda simgesine dokunun. Ayarlar
  2. Dokunmak Genel
  3. Dokunmak Sıfırla
  4. Dokunmak Tüm İçeriği ve Ayarları Sil
  5. Dokunmak Hepsini sil

.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Teknoloji Haberi

”Ocak ayının ilk haftasında Telegram aylık 500 milyon aktif kullanıcıyı aştı. Bundan sonra büyümeye devam etti: Yalnızca son 72 saat içinde 25 milyon yeni...

İnceleme

SSD pazarına erişince, Samsung var ve sonrasında hepimiz var. Birçoğu en iyi SSD’ler listemizde görünen sürücüleri icra eden düzinelerce SSD markası varken, bir çok...

Kategori

Yüzlercesini düzenledim Bu yüzden favorilerimi seçmek boşuna bir egzersiz olurdu. Bunun yerine, bana yeni bir şey öğreten Extra Crunch hikayelerinden bir örnek toplamaya çalıştım....

Bu sana kaç kez oldu? Evvelde oldukça azca bilginiz olan yada asla bilmediğiniz aygıt grupları üstünde çalışmakla görevlendirildiniz yada basitçe makinelerden bazı temel detayları süratli...

Teknolojikervani.com © 2021 Tüm Hakları Saklıdır