Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kategori

Bilimp HES Sorgulama Yazılımı ile İşletmeniz Güvende Olsun

Bilimp markasının sunduğu sistem, hes sorgulama yazılımı üzerinden tüm işlemleri dijital olarak yapıyor. Şirketinize sık sık gelen müşteri ve ziyaretçilerinizin risk oluşturabilecek sağlık bilgilerini (vücut sıcaklığı, virüs belirtileri, tat alma hisleri vb.) otomatik olarak raporlayan yazılım, 6698 sayılı yasanın zorunlu kıldığı prosedürleri kurallara uygun olarak yerine getirmenizi sağlıyor. Panel üzerinde yer alan hes sorgulama yazılımı üzerindeki sorgulama işlem parametrelerini dilediğiniz şekilde manuel olarak değiştirebiliyorsunuz.

KVKK Kapsamına Uygun Geliştirilen Yazılım

Şirketinizdeki birimler ile görüşmeye gelen ziyaretçiler eğer bir randevu almadan geldiyse panelde onlara kvkk metni gösterilerek bilgilendiriliyor. Kişisel Verileri Koruma Kanunu metni ile 6698 sayılı kanunun belirlediği sürece uygun olarak, kişilerin işlemleri tamamlanıyor.

Bu yazılım, şirketinize gelenlerden kimlik kartı alma yükümlülüğünün de önüne geçiyor. Şirket çalışanlarınız, müşterileriniz ve ziyaretçilerinizin sağlık ve güvenlikleri için kullanılan Bilimp Ziyaretçi Yönetim Yazılımı, şirketinize kurumsal bir kimlik katıyor.

Bilimp Temassız Geçiş Teknolojisi

İş görüşmesi için gelen müşterileriniz, birlikte çalıştığınız diğer şirket yetkilileri ya da misafirleriniz için hazırlanan bu yazılım son teknoloji yardımıyla üretildi. Sanal bir zekaya sahip yazılım, panele dokunmadan işlemlerini yapmak isteyenlere de büyük kolaylık sunuyor.

Panelin ana sayfasında ter alan karekodu telefonlarına okutarak, yazılım panelini telefonlarına taşıyan ziyaretçileriniz tüm işlemleri telefonları üzerinden yapabiliyor. Temassız geçiş imkanı sunan bu özellik de Bilimp Ziyaretçi Yönetim Yazılımı’nda yer alıyor.
Görevler ve çalışanlar bir işletmenin temelini oluşturur. Çalışanları iletişim içinde tutmak ve görevleri izleyebilmek, temel verimlilik adına yapılacak en önemli adımdır.

Bilimp Proje Yönetimi Yazılımı ile İzlenebilir İş Akışı

PC ya da mobil cihazınız üzerinden saniyeler içerisinde şirketinizin iş akışı için bir proje yönetimi yapabilirsiniz. Bilimp Proje Yönetimi Yazılımı üzerinden hazırladığınız görevleri, istediğiniz birim veya birim çalışanlarına verebiliyorsunuz. Buna ek olarak, bu görevi alanların uyacağı iş sürecini takip edecek kişileri de tek bir komutunuzla sisteme ekleyebiliyorsunuz.

Bilimp Proje Yönetimi Yazılımı ile vereceğiniz görevleri işlemlerin önemine göre derecelendirebiliyorsunuz. Bu sayede, önceliği olan işlerin dereceleri de yanında belirtiliyor. Buna ek olarak, belirli periyotlar halinde de ileriki tarihler için görevlendirme yapmak mümkün.

Çalışanların İş Sürelerini Ölçün

Bilimp Proje Yönetimi Yazılımı üzerinden oluşturacağınız görevlendirmeleri, birçok ayrıntı ile inceleyebiliyorsunuz. Verilen görevleri kimin ne kadar sürede yaptığı veya görevleri yerine getiren çalışanlarının ürettiği verimlilik gibi kriterlere göre de ayrıca raporlayabiliyorsunuz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Sisteme eklediğiniz görevlere istediğiniz MS Office belgelerini ya da grafiksel olarak resim veya bilgi notları ekleyebiliyorsunuz. Görev verilen çalışan, hem mobil cihazı üzerinden hem de web uygulaması üzerinden anlık olarak bildiriliyor.

Görevleri ve iş sürecini liste olarak size sunan yazılım, menüler yardımıyla iş hakkında personelinizden bilgi almanızı sağlıyor. Her iş için ayrı ayrı olarak, çalışanlarınızdan iş süreci, teslim zamanı gibi bilgileri kolayca alabilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You May Also Like

İnceleme

OnePlus Nord N10 5G benzersiz bir şey yapıyor: Oldukca fazla köşeyi kesmeden 5G’yi 299,99 dolarlık bir telefona getirin. Bu, Google Pixel 4A 5G ve Samsung...

Teknoloji Haberi

Discord, yasaklanmış subreddit r / The_Donald ve TheDonald.win ile bağlantılı bir Trump yanlısı topluluk olan “The Donald” adlı bir sunucuyu asakladı. Haber ilk olarak Platformer yazarı (ve Verge katılımcısı) Casey Newton tarafınca bildirildi ....

Mobil

iPhone ‘unuzda yanınızda başkalarının erişmesini istemeyeceğiniz birçok veri, kişisel veriler taşıyorsunuzdur. İOS, verilerinizi güvende tutmada mükemmel olsa da, her şeyin iyi ve güvenli olup olmadığını...

Kategori

Firma 20 yıldır İvigo ürünlerinin satışını gerçekleştiriyor. Bu ürünler sayesinde insanların sınma ihtiyacını karşılamalarını sağlıyor. Firmanın elektrikli ve dijital konvektör ısıtıcıları evlerde bulunan bebek...

Advertisement

Teknolojikervani.com © 2021 Tüm Hakları Saklıdır