Connect with us

Hi, what are you looking for?

?

En İyi 7 Görüntülü Konuşma Uygulaması

Değişen teknolojinin gelişmesiyle ve akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla birlikte birçok telefon görüntülü söyleşi yetkinliği kazanmış durumda, hal bu şekilde olunca insanoğlu artık sevdikleri yada konuşmak istediği kişilerin seslerinden daha oldukça görüntülü olarak görmek istemekte ve bu doğrultuda konuşmalar artık görüntülü olarak yapılmaktadır ve buna yönelik android ve ios telefonlar için üretilen görüntülü konuşma uygulamalarını sizin için derledik;

Google Duo

Google tüm akılı telefonlarda çalışabilen uygulaması olan Duo ister andorid istersenizde ios telefonunuzda kullanabilirsiniz, aynı anda 12 kişiye kadar konuşabilmenizi elde eden uygulama grup görüşmelerinde oldukça iyi ve görüntülü konuşmalarınızı yüksek kalitede gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır.

Discord

Birçok genç tarafınca kullanılan en oldukça sevilen uygulama olan discord yalnız bilgisayar platformları için değil bununla birlikte mobil uygulama olarak da kullanılabilmekte ve aneroid & ios ile de sorunsuz çalışabilmektedir, arkadaşlarınızla oyun, söyleşi, canlı gösterim seyretme ve yayınlama benzer biçimde bir oldukça özelliği barındıran discod uygulamasını inanırım sizde oldukça beğeneceksiniz.

JusTalk

Son günlerde adından sıkça söz ettiren bir uygulama olan JusTalk Google Duo benzer biçimde max 16 kişiye kadar görüntülü konuşmanızı sağlamaktadır ek olarak görüntüleriniz uçtan uca şifreli olarak kayıt edilmiş olduğu için günvenle kullanmanıza olanak sağlar uygulama içindeki temaları kendi keyfinize nazaran kişileştire bilirsiniz.

Signal – Gizli saklı Mesajlaşma

İnsanların WhatsApp’a güvenlerinin kırıldığı bu günlerde bir oldukça şahıs Signali tercih etmeye başladı bunun sebebi kullananların kişisel söyleşi etme ve gizli saklı olmayı seçmelerinden meydana gelmektedir, Signal tamamen uçtan uca şifreli mesajlaşmanızı elde eden özgür bir platformdur en yavaş bağlantılarda bile güvenle ileti göndermenizi sağlar.

Kik

Alışık olduğumuz WhatsApp benzer biçimde sizin numaranızı istemeyen va yalnız bir kullanıcı ismiyle yada email üstünden kayıt yapabildiğiniz bir uygulama olan kik tamamen sizin gizliliğinize yönelik bir uygulamadır fakat çoğu zaman flört, söyleşi ve mobil oyunlar’da kullanılmaktadır eğlence isteyen ve arayanların yeri olan Kik telefon numaranızı vermeden kullanabileceğiniz sayılı uygulamalar içinde en iyi olanıdır.

Skype

En köklü uygulama olan Skype dünya genelinde en yaygın ve popüler uygulama olma hususi durumunu, Microsoft’un uygulama haklarını satın almasıyla gözden yavaşça düşmeye başlasada 24 kişiye kadar canlı konuşa bilme kabiliyeti onu çokça cezbedilir kılıyor olmasına karşın kullananların sohbetlerde admin olma yetisi kazandırması özgürlügünü sağlamakta fakat bir oldukça şahıs bu mevzuda rahatsız. Skype size Feysbuk yada Hotmail bağlantısı kurmanıza olanak elde eden bir uygulamadır.

Viber Messeger

Whatsapp yokken biz vardık diyen Viber, devletimizde oldukça ca kullanılmasa bile Avrupada oldukça geniş bir kesime haizdir, birazcık yavaş ve ağır olduğu doğru fakat abartılı derecede değil. Kendini sürekli güncel tutan uygulama ücretli konuşma özelliği bulunmaktadır evet yanlış değil, bu uygulamada konuşmak için ücret ödüyorsunuz genel anlamda yurt dışı konuşmalarında kullanılmaktadır. Şuanda bir oldukça uygulamanın elde etmiş olduğu uçtan uca şifreleme bu uygulamada da geçerlidir.

Marco Polo

Eğer zamanınız kısıtlı ise ve Sevdikleriniz ile yada görüntülü konuşmak için bir vakit belirlememişseniz sizin için oldukça iyi bir seçim olacak olan uygulama kesinlikle Marco Polo’dur. Kısa kısa videolar kaydedip göndermenizi elde eden uygulama, Snapchat’e benzetilse de gönderdiğiniz videoları ve sesleri sonradan seyretme olanağına haiz olmanız bakımından yolları ayrılır. Kullanıcı bilgileriniz güvenle tutulduğunu söylemlerindeki niçin ise sizin bilgilerinizi reklam karşılığında satmıyor olmalarıdır.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You May Also Like

İnceleme

OnePlus Nord N10 5G benzersiz bir şey yapıyor: Oldukca fazla köşeyi kesmeden 5G’yi 299,99 dolarlık bir telefona getirin. Bu, Google Pixel 4A 5G ve Samsung...

Teknoloji Haberi

Discord, yasaklanmış subreddit r / The_Donald ve TheDonald.win ile bağlantılı bir Trump yanlısı topluluk olan “The Donald” adlı bir sunucuyu asakladı. Haber ilk olarak Platformer yazarı (ve Verge katılımcısı) Casey Newton tarafınca bildirildi ....

Mobil

iPhone ‘unuzda yanınızda başkalarının erişmesini istemeyeceğiniz birçok veri, kişisel veriler taşıyorsunuzdur. İOS, verilerinizi güvende tutmada mükemmel olsa da, her şeyin iyi ve güvenli olup olmadığını...

Kategori

Firma 20 yıldır İvigo ürünlerinin satışını gerçekleştiriyor. Bu ürünler sayesinde insanların sınma ihtiyacını karşılamalarını sağlıyor. Firmanın elektrikli ve dijital konvektör ısıtıcıları evlerde bulunan bebek...

Advertisement

Teknolojikervani.com © 2021 Tüm Hakları Saklıdır