Bizimle iletişime geçin

Merhaba ne arıyorsun

İnceleme

Huawei X Gentle Monster Eyewear 2: Zekanın ötesinde güzellik

Huawei, Tüketici teknolojisindeki bir sonraki büyük şey burnunuza oturabilir. Apple ve Google’dan Samsung ve Huawei’ye kadar teknolojideki en büyük adlardan bazıları akıllı gözlüklere yatırım yapıyor. Ürün kategorisinin yükselmesi bir tek bir vakit meselesi.

Huawei’s ve Gentle Monster’ın ikinci nesil Gözlükleri, neyin mümkün olduğuna dair yalnızca bir fikirdir, sadece bu moda odaklı akıllı gözlükler, göze batan bir fiyata gelir.

Kredi kartınızı çıkarmalı mısınız? Huawei X Gentle Monster Eyewear 2 incelememizde öğrenin.

Bu araştırma hakkında: Üretici tarafınca sağlanan bir Huawei X Gentle Monster Eyewear 2 araştırma birimiyle birkaç hafta geçirdim. Gözlük, 1.0.0.122 yazılım sürümünü çalıştırıyordu.

310 £ .00

Huawei X Nazik Canavar Gözlük 2

Huawei X Gentle Monster Eyewear 2 nedir?

Kredi: Bogdan Petrovan / Android Kurumu

Huawei Gentle Monster Eyewear 2, aslen Bluetooth ve dahili hoparlörlere haiz lüks gözlüklerdir. Bunlara “akıllı gözlük” adını vereceğiz, sadece bu sınırı olan özellik seti göz önüne alındığında hayırsever bir izahat.

Kredisine bakılırsa, Huawei bu ürüne daha yüksek teknoloji koymuş olması imkansız. Tasarıma yönelik ölçülü yaklaşım açıktır ve ileti açıktır: bu başka bir Google Glass değil. Titiz teknoloji yada gizlilik sorunları hakkında endişelenmenize gerek yok. Kamera yok, hücresel bağlantı yok, AR hilesi yok. Yalnız gölgelerinizi takının ve tam bir salak şeklinde görünmeden müziğinizin tadını çıkarın.

Neye benziyorlar

Gentle Monster, K-pop yıldızları ve tüm ikna edici divalar tarafınca sevilen büyük boy, abartılı tasarımlarıyla tanınan bir Koreli lüks gözlük markasıdır. 200 $ ‘dan süregelen fiyatlarla, bunlar plajda geçirdiğiniz bir günün arkasından torpido gözünüze rastgele atacağınız türden gözlükler değildir.

Huawei ortaklaşa iş dört versiyonda mevcuttur – iki optik gözlük (Smart Havana ve Smart Kubo) ve iki güneş gözlüğü (Smart Myma ve Smart Lang). Adından da anlaşılacağı şeklinde, bunlar aynı adlı düzgüsel Gentle Monster modellerinin “akıllı” versiyonlarıdır.

Bu Huawei X Gentle Monster Eyewear 2 incelemesi için, büyük boy ve birazcık uzatılmış lensleriyle Smart Myma modelini (İngiltere’de 310 £, Avrupa’da 345 €) denetim ettim. Tüm modellerin üniseks olması amaçlansa da, Myma’yı zevklerime bakılırsa birazcık fazla kadınsı buldum.

Eyewear 2 düzgüsel gözlüklere benziyor. Herhangi bir teknolojiyi içerdiklerinin tek işareti, normalden birazcık daha kalınca olan kollardır. Piller, hoparlörler ve öteki devrelerin hepsi içeride gizlidir. Bir çok insan, bunların süslü güneş gözlüklerinden daha fazlası bulunduğunu bir bakışta anlayamadı.

Myma modeli 48.1 gram ağırlığındadır. Düzgüsel güneş gözlüklerinden birazcık daha ağır buldum, fakat asla giymek için oldukca ağır yada yorucu hissetmedim. Karşılaştırma için, bir çift Ray-Ban Original Wayfarer 45g ağırlığındadır.

Huawei X Gentle Monster Eyewear 2 iyi mi çalışır?

Eyewear 2 akıllı gözlükleri, kollarda bulunan hoparlörler vesilesiyle müzik çalar. Bluetooth ile eşleştirildikten sonrasında, taktığınızda algılarlar ve birkaç saniye içinde oynamaya hazır olurlar. Tersine, onları çıkardığınızda oynatma durur. Herhangi bir dahili belleğe haiz değiller – bir çift kulaklık şeklinde, bir tek bağlı bir cihazdan müzik çalıyorlar.

Dinleme deneyimi, bir çift kulaklık kullanmaya benzer, bundan dolayı “kafanızın içindeymiş şeklinde” bir stereo ses elde edersiniz. Bununla beraber, kulaklık seviyesinde kalite beklememelisiniz. Açıkçası, siz de herhangi bir ses yalıtımı elde etmiyorsunuz. Tecrübe daha oldukca kulağınızın yanına yerleştirilmiş telefonunuzun hoparlörünü dinlemek ve düşük sesle çalmak gibidir.

Hoparlörler gelenekseldir – sesi yüz kemiklerinizi titreştirerek kulaklarınıza ileten kemik iletimi kullanmazlar.

Huawei X Gentle Monster Eyewear 2’yi iki kola dokunarak ve aşağı kaydırarak denetim ediyorsunuz. Oynatabilir / duraklatabilir, parçaları atlayabilir, ses seviyesini ayarlayabilir ve hatta sesli asistanı uyandırabilirsiniz. Kontrolleri sezgisel ve kullanımı kolay buldum.

Huawei X Gentle Monster Eyewear 2, şarj aleti olarak da kullanılabilen güzel bir deri çantada geliyor. Gözlüğü içine yerleştirmeniz ve bir USB-C kablosu kullanarak kasayı takmanız yeterlidir. Maalesef, kılıf, kulaklık kılıfları şeklinde bir pil içermiyor, bundan dolayı hareket halindeyken süratli kontör yüklemeleri için kullanamayacaksınız.

Kredi: Bogdan Petrovan / Android Kurumu

Pil ömrü, beş saatlik müzik çalma için yada bu tarz şeyleri yalnızca sesli aramalar için kullanıyorsanız 3,5 saat iyi olmalıdır.

Iyi mi ses çıkarırlar?

Yüksek kaliteli ses istiyorsanız Huawei X Gentle Monster Eyewear 2’yi almamalısınız. Fizik, ufak açık hoparlörlerin bir çift kulak içi kulaklık yada kulak üstü kulaklık kadar iyi ses vermesine izin vermiyor. Bas seviyeleri düşüktür ve netice olarak ses birazcık tiz olabilir, sadece spektrumda netlik eksiktir.

Kredi: Bogdan Petrovan / Android Kurumu

Havuz kenarında birazcık güneş ışığına daldığınızda tek istediğiniz birazcık fon müziği ise ses kötü değil. Sadece ses standardını asla önemsiyorsanız, Huawei’nin kendi FreeBuds Pro kulaklıkları yada kulak üstü FreeBuds Studio şeklinde kulaklıklardan daha iyi hizmet alacaksınız.

Peki ya mahremiyet? Başkaları telefon görüşmelerinizi yada müziğinizi duyabilir mi? Testlerimde, sesi yeterince düşük tutarsam mesele olmazdı. Hacimler hakkında bir düşünce edinmek için, hoparlörler bir akıllı telefon kulaklığına oldukca benziyor. Ortalama% 20 oranında, karım iki metre uzakta sessiz bir odada otururken telefon konuşmamı oldukca zayıf bir halde duyabiliyordu. Fakat sesi yükseltirseniz, çevrenizdeki insanoğlu niyet duy bunu.

Gürültüyü dışarıda tutacak hiçbir şey olmadığı için Eyewear 2’yi gürültülü ortamlarda kullanmak birazcık acı vericidir. Herhangi bir şey duymak için sesi açmanız gerekir, sadece bu hususi dinlemeyi olanaksız kılar.

Huawei X Gentle Monster Eyewear 2 hakkında sevdiğim şeyler

  • Uygun Yanında hem gözlük / güneş gözlüğü hem de bir çift kulaklık taşımak istemeyenler için.
  • Rahat, sorunsuz işlevsellik.
  • Şık (eğer içindeyseniz).
  • Gizli saklı teknoloji – Çevrenizdeki insanoğlu akıllı gözlükler taktığınızı söyleyemezler.

Huawei X Gentle Monster Eyewear 2 hakkında sevmediğim şeyler

  • Orta derece ses kalitesi – Müziklerinin iyi mi ses çıkardığını umursayanlar için kesmeyecekler.
  • 0 ile sınırı olan emek verme sıcaklığıÖC-35ÖC (32ÖF-95ÖF) – Güneş gözlüklerinin yazın sıcağında yada parlak kış günlerinde kullanılması amaçlanmıştır. 0ÖC – 35ÖC aralığı, nerede yaşadığınıza bağlı olarak bu mevzuda birazcık sınırlayıcı olabilir. En azından IP54 sınıfındadırlar, kısaca yağmura ve su sıçramalarına dayanabilirler.
  • Pahalı – Dedikleri şeklinde, eğer sormanız gerekiyorsa, muhtemelen paranız yetmiyor.

Huawei X Gentle Monster Eyewear 2 incelemesi: Bu tarz şeyleri satın almalı mısınız?

345 € / 310 £ (ortalama 350 $) fiyatıyla Huawei X Gentle Monster Eyewear 2, yoldam ve modaya kıymet veren sadece teknoloji ve ses standardını daha azca önemseyen biri için güzel bir armağan olabilir. Bu tarz şeyleri kulaklıklara alternatif olarak satın alabilirsiniz, bilhassa de tüm gün takabileceğiniz optik versiyonları alırsanız. Ek olarak, Bluetooth kulaklıkların görünümüne dayanamamanız durumunda, arama almak için gizli saklı bir kulaklık görevi görebilirler.

Muhteşem ses kalitesi arıyorsanız bu tarz şeyleri satın almayın. Bunun yerine bir çift iyi gerçek kablosuz kulaklık deneyin. Ek olarak, gelişmiş özellikler arıyorsanız onlara bir talih verin – tasarım gereği, bu akıllı gözlükler güzelliğe beyinlere bakılırsa öncelik verir.

Huawei X Nazik Canavar Gözlük 2 Modaya uygun teknoloji

Moda bilinci için akıllı gözlükler. Huawei X Gentle Monster Eyewear 2, zekice hoparlörler ihtiva eder ve hem gözlük hem de kulaklık taşıma ihtiyacını ortadan kaldırır. Ek olarak çarpıcı görünüyorlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Kategori

Yüzlercesini düzenledim Bu yüzden favorilerimi seçmek boşuna bir egzersiz olurdu. Bunun yerine, bana yeni bir şey öğreten Extra Crunch hikayelerinden bir örnek toplamaya çalıştım....

Teknoloji Haberi

”Ocak ayının ilk haftasında Telegram aylık 500 milyon aktif kullanıcıyı aştı. Bundan sonra büyümeye devam etti: Yalnızca son 72 saat içinde 25 milyon yeni...

İnceleme

SSD pazarına erişince, Samsung var ve sonrasında hepimiz var. Birçoğu en iyi SSD’ler listemizde görünen sürücüleri icra eden düzinelerce SSD markası varken, bir çok...

İnceleme

i Yeni yıla girerken mor yatak tutarları hala kuvvetli gidiyor. Şu anda, direkt Purple’dan bir yatak satın aldığınızda siparişinize eklenen 337 $ değerine kadar...

Teknolojikervani.com © 2021 Tüm Hakları Saklıdır