Connect with us

Hi, what are you looking for?

İletişim

Slate’in New York ofisi 15 MetroTech Center, 8th Floor, Brooklyn, NY, 11201 adresinde bulunmaktadır.

Slate’in Washington, DC ofisi 1707 L St. NW, Suite 800, Washington, DC, 20036 adresinde bulunmaktadır.

Editoryal içerik hakkında yorum yapmak veya genel sorular için lütfen  adresine e-posta gönderin . Oturum açmada sorun yaşıyorsanız veya Slate Plus aboneliğinizle ilgili sorularınız varsa, lütfen adresine e-posta gönderin .

Slate konuşması yapmak istiyorsanız,  bu yönergelere bakın .

Slate Plus ile ilgili sorularınız varsa, lütfen  adresine e-posta  gönderin.

Düzeltmeler:  Bir Slate hikayesinde bir yanlışlık bulduğunuza inanıyorsanız, lütfen  adresine bir e-posta gönderin  , biz de araştıralım.

Medya soruları için lütfen iletişime geçin .

Hak talepleri için lütfen iletişim adresine e-posta  gönderin .

Bülten aboneliğindeki değişikliklere yönelik kişisel isteklere yanıt veremediğimiz için üzgünüz. Abonelik eklemek isterseniz, lütfen bunu  haber bülteni kayıt sayfasında yapın . Abonelikleri kaldırmak istiyorsanız, herhangi bir haber bülteninin altındaki Abonelikten Çık bağlantısını tıklayın.

Bireysel Slate yazarlarıyla iletişim kurma:  Personel üyelerimizin ve katkıda bulunanların çoğu, e-posta adreslerini yazar biyo sayfalarında sağlar. Bir yazar istemezse, yazışmaları ona iletmeyiz.

Yeniden Basım ve İzinler: PARS International, Slate için özel yeniden baskı ve izin sağlayıcısıdır. Yeniden baskı, tek bir Slate makalesinin yüksek kaliteli bir kopyasıdır (basılı veya elektronik biçimde). Özel yeniden baskının sayfa boyutuna bağlı olarak, minimum sipariş miktarı 250-500 arasında değişir. E-baskı, makalenin yeniden basımının özel bir PDF görüntüsüdür — PDF, PARS International’da özel bir sunucuda barındırılır ve 12 aylık yenilenebilir artışlarla lisanslar için görüntüye bağlantı erişimi sağlanır. Yeni baskısını istemek için  temas PARS veya e-posta herhangi bir soru ile.

Sendikasyon
Tek bir makalenin yeniden basılması veya bir dizi makalenin yayınlanmasıyla ilgilenen yayınlar için lütfen The New York Times Syndicate ile iletişime geçin. Lütfen iletişime geçin :
Aidan McNulty
Direktör, ABD ve Kanada
Tel: 1-212-556-4015

[contact-form-7 id=”2551″ title=”İletişim formu 1″]

Teknolojikervani.com © 2021 Tüm Hakları Saklıdır