Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kategori

İnsan Kaynakları İlanları için Damladanismanlik.com İnceleyebilirsiniz

Başlık : İnsan Kaynakları İlanları için Damladanismanlik.com İnceleyebilirsiniz
Etiketler : insan kaynakları ilanları, Danışmanlık şirketleri, Refakatçi
Öne çıkan görsel : https://www.damladanismanlik.com/files/image/yazilar/hizmetlerimiz/refakatci.jpg

Damla İnsan Kaynakları adı ile 2000 yılından beri sektörde aktif bir şekilde faaliyet gösteren danışmanlık firması, doğru işe doğru insanı yerleştirme amacı ile kurulmuştur. Kurumsal müşterileri için doğru insanı doğru pozisyona yerleştirme gayesinde olan firma, insan kaynakları ilanları ile bu alanda öncü bir yaklaşım sergiler. Eleman ihtiyacı olan kurumsal müşterileri için işe ihtiyacı olan kişileri bulup yerleştirerek hem müşteri memnuniyetini sağlar hem de iş bulma konusunda insanlara yardımcı olur.

Damla Danışmanlık Çalışma Prensibi

Damla danışmanlık firması müşterilerinden gelen eleman talepleri doğrultusunda kriterlere uygun olan kişileri kendi öz geçmiş portföyü üzerinden değerlendirir. Danışmanlık şirketleri arasında farklı bir yaklaşım sergileyerek iş arayan ile işveren arasında köprü görevi gören firma, kendi ofisinde iki tarafı da birleştirir.

Eleman arayan kurumsal şirket ile iş arayan kişiyi iki tarafın da uygun olduğu bir tarih ve saatte ofiste ayarladığı bir görüşme ile bir araya getirmek şirketin çalışma prensibini oluşturur. Firmanın bulduğu eleman ile kurumsal şirket arasında anlaşma sağlanırsa, şirkete uygun iki farklı eleman daha bulunması konusunda 2 aylık bir sözleşme yapılmaktadır.

Damla Danışmanlık Hizmetleri

22 yıldır sektörde başarılı bir şekilde var olan Damla danışmanlık firması, işveren ile iş arayan tarafları bir araya getirme prensibini günümüzde de başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Refakatçi konumunda olan ve 12 kişilik profesyonel ekibi ile müşterilerine hizmet veren firma, 16 yıldır Çalışma Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet sunmaktadır.

Özel istihdam büroları doğrultusunda kurumsal şirketlerin nitelikli ve deneyimli çalışana kavuşması için faaliyet gösteren firmanın bu alanda yaptığı faaliyetler müşteri memnuniyetini de sağlamaktadır.

Damla Danışmanlık Hizmet Alanları

Damla danışmanlık şirketi tarafından hem iş arayanlar için hem de işverenler için sunulan hizmet alanları;

  • Çocuklar için
  • Ev için
  • İş yeri için
  • Yaşlı ve hastalar için olmak üzere kategorilere ayrılmıştır.

Bu alanlar doğrultusunda; aşçı, bahçıvan, temizlik elemanı, şoför, çocuk gelişim uzmanı, bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı, gölge öğretmen, bebek hemşiresi, hasta bakıcı, yoğun bakım hemşiresi, iş yeri hemşiresi, iş yeri açısı, ön muhasebe elemanı vb. pek çok iş konusunda istihdam sağlanır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Damla Danışmanlık İş İlanları

Firma tarafından oluşturulmuş web sitesine giriş yapılarak hem işveren konumunda hem de iş arayan konumunda iki ayrı işlem gerçekleştirilebilir. İş ilanları kısmında iş verenler tarafından nitelendirilmiş aktif ilanlar görülebilir. Bu ilanlardan uygun olana tıklanarak iş hakkında bilgi almak mümkün olur.

İş için işveren tarafından istenilen nitelikler doğrultusunda; cinsiyet, çalışma aralığı, yaş aralığı, eğitim durumu, ek hizmetler, çalışma şekli, işe başlama süresi, ücret ve yabancı dil gibi nitelikler belirtilmiştir. Bu nitelikleri karşılayan kişilerin işe başvuru yapmaları sonrası danışmanlık firması tarafından uygulanan görüştürme yöntemi ile anlaşma sağlanabilir.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You May Also Like

İnceleme

OnePlus Nord N10 5G benzersiz bir şey yapıyor: Oldukca fazla köşeyi kesmeden 5G’yi 299,99 dolarlık bir telefona getirin. Bu, Google Pixel 4A 5G ve Samsung...

Teknoloji Haberi

Discord, yasaklanmış subreddit r / The_Donald ve TheDonald.win ile bağlantılı bir Trump yanlısı topluluk olan “The Donald” adlı bir sunucuyu asakladı. Haber ilk olarak Platformer yazarı (ve Verge katılımcısı) Casey Newton tarafınca bildirildi ....

Mobil

iPhone ‘unuzda yanınızda başkalarının erişmesini istemeyeceğiniz birçok veri, kişisel veriler taşıyorsunuzdur. İOS, verilerinizi güvende tutmada mükemmel olsa da, her şeyin iyi ve güvenli olup olmadığını...

Kategori

Firma 20 yıldır İvigo ürünlerinin satışını gerçekleştiriyor. Bu ürünler sayesinde insanların sınma ihtiyacını karşılamalarını sağlıyor. Firmanın elektrikli ve dijital konvektör ısıtıcıları evlerde bulunan bebek...

Advertisement

Teknolojikervani.com © 2021 Tüm Hakları Saklıdır