Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kategori

İvigo’nun Bebek Odası ve Kış Bahçesi Isıtıcıları Çözümleri

Firma 20 yıldır İvigo ürünlerinin satışını gerçekleştiriyor. Bu ürünler sayesinde insanların sınma ihtiyacını karşılamalarını sağlıyor. Firmanın elektrikli ve dijital konvektör ısıtıcıları evlerde bulunan bebek odası, çalışma odası, kış bahçesi, yatak odası, oturma odası ve diğer alanlarda kullanılabiliyor. Her ortama uyum sağlayabilen ısıtıcılar özellikle kış aylarında kaliteli ısınma sağlıyor.

Bebek Odalarını Sıcacık Yapan Isıtıcılar

Bebek odaları sıcak olması gereken odalar arasında yer alıyor. En ufak ısı kayıpları bebeklerin sağlığını olumsuz etkileyebileceğinden odalarının iyi ısınması ailelerin tercihi oluyor. Bu nedenle firma bebek odası ısıtıcı ihtiyacını karşılayabilecek konvektör ısıtıcılarını müşterilerinin beğenisine sunuyor. Bebek odalarında kullanılabilecek firma ısıtıcılarında sabit ısı ayarı bulunuyor. Bu sayede bebek odası ısı farkı olmaksızın her zaman sıcak oluyor.

Bebek odasında kullanılabilecek ısıtıcıların otomatik açılma ve kapama özelliği bulunuyor. Böylelikle gerektiği zaman ısıtıcı kapanabiliyor. Bunun yanı sıra bebek odalarında kullanılabilecek ısıtıcılar antialerjik ısıtma yapıyor ve böylelikle ısıtıcının çalışması bebeklerin rahatsızlanmalarına neden olmuyor.

Kış Bahçelerinin Soğuk Kalmasını Önleyecek Isıtıcılar

Bebek odaları yanı sıra firmanın konvektör ısıtıcıları kış bahçeleri içinde kullanılabiliyor. Bu ısıtıcılar hem duvara takılabildiği hem de oda ortasına bırakılabildiği için kış bahçelerinde de kullanılabiliyor. Bu sayede çeşitli aktivitelerin yapıldığı ve sakin zaman geçirilen kış bahçelerinin soğuk kalması önleniyor. Kış bahçesi ısıtma ihtiyacı duyan kişiler firmanın online mağazasında bulunan ısıtıcı modellerini inceleyerek sipariş verebiliyorlar.

Bebek Odası Ve Kış Bahçesi İçin Kullanılabilecek Isıtıcı Çeşitleri

Firmanın bebek odası ve kış bahçesi başta olmak üzere evin tüm bölümlerinde kullanılabilecek ısıtıcıları farklı model ve watt özelliklerinde bulunuyor. Bu sayede ısıtıcıya ihtiyaç duyan kişiler firmanın ürünlerini inceleyerek siparişlerini verebiliyorlar.

Konvektör ısıtıcıya ihtiyaç duyanların satın alabilecekleri ısıtıcı çeşitleri arasında şunlar bulunuyor;

  • 1000 W manuel ısıtıcı beyaz
  • 2500 W fanlı dijital ısıtıcı ahşap
  • 1500 W manuel ısıtıcı beyaz
  • 2000 W dijital ısıtıcı inox
  • 2000 W dijital ısıtıcı siyah
  • 2500 W manuel fanlı ısıtıcı beyaz
  • 2000 W manuel ısıtıcı beyaz
  • 500 W dijital ısıtıcı beyaz

Bu çeşitlerden oluşan konvektör ısıtıcıların fiyatları, özellikleri, ağırlıkları ve çalışmaları farklılık gösterir. örneğin 1000 watt elektrikli manuel ısıtıcının ağırlığı 6,9 kg iken 2500 watt elektrikli dijital ısıtıcının ağırlığı 8,25 kg’dır.

Isıtıcıların Sipariş İşlemleri Ve Kargo Hizmeti

Kış bahçelerinin veya bebek odalarının ısıtılması için konvektör ısıtıcıya ihtiyaç duyan kişiler firmanın ürünlerinden kolay bir şekilde sipariş verebiliyorlar. Bunun için ısıtıcının manuel mi dijital mi olacağına karar verdikten sonra modeli belirleyip sepete ekle butonuna basmak gerekiyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Bu sayede kredi kartına 9 taksitle ısıtıcıya alma imkanı bulabiliyorlar. Sipariş verilirken ısıtıcılar 3 gün içinde firma tarafından kargoya verilerek alıcısına ulaştırılıyor. Ayrıca ısıtıcıları satın almak isteyenler kargo ücreti ödemiyorlar. Konvektör ısıtıcıya ihtiyaç duyanlar web sitesinden online sipariş verebildikleri gibi telefonla sipariş imkanından da yararlanabiliyorlar.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You May Also Like

İnceleme

OnePlus Nord N10 5G benzersiz bir şey yapıyor: Oldukca fazla köşeyi kesmeden 5G’yi 299,99 dolarlık bir telefona getirin. Bu, Google Pixel 4A 5G ve Samsung...

Teknoloji Haberi

Discord, yasaklanmış subreddit r / The_Donald ve TheDonald.win ile bağlantılı bir Trump yanlısı topluluk olan “The Donald” adlı bir sunucuyu asakladı. Haber ilk olarak Platformer yazarı (ve Verge katılımcısı) Casey Newton tarafınca bildirildi ....

Mobil

iPhone ‘unuzda yanınızda başkalarının erişmesini istemeyeceğiniz birçok veri, kişisel veriler taşıyorsunuzdur. İOS, verilerinizi güvende tutmada mükemmel olsa da, her şeyin iyi ve güvenli olup olmadığını...

Teknoloji Haberi

Amoled ekranlar hakkında data vermek isterim bu yazımızdan sonrasında Amoled ekranlara karşı ilginiz artabilir bizlerden söylemesi, özelliklede gelişen teknolojilerin ve elektrik alanında tasarrufa doğru...

Advertisement

Teknolojikervani.com © 2021 Tüm Hakları Saklıdır