Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kategori

Kar Triko’nun Dar Dokuma Ekstrafor Ürünü İncelemesi

Tekstil sektöründe 2001 yılından itibaren çalışmalarını sürdürüyor. Hazır giyim sektörü denilince ilk akla gelen firmadır. Amacı kaliteli ürünleri en uygun fiyata piyasaya sürmektir. Müşterilerinin tercihlerini ön plana koyuyor. Ürün modelleme aşaması ekipleri tarafından tasarlanıyor. Firmanın genç kadrosu ile değişen sektörü takip ediyor. Hazır giyimlerin arasında dinamik ekibi ile dikkatleri üstüne çekiyor. Sınırsız renk seçenekleri ile ürünlerini müşterilerinin karşısına çıkarıyor. Müşterilerin beğenisi kazanacak modeller seçiyor.

Ürün Kumaşları Nelerdir?

Hazır giyimin en önemli unsuru kumaş türleri ve modelleridir. Kumaşların ucuz olmasının yanında kaliteli olması gerekiyor. Ürün tasarlama aşamasında kumaşlar ilk sırada yer alıyor.

Ürünlerin kumaşları ile ilgili bazı bilgiler şunlardır;

  • Homojen ve esnek bir yapıya sahiptir.
  • Yıkanması, ütülenmesi ve kurulama kolay bir kumaştır.
  • Renklendirme, dikilme ve kesilme aşamasında kolaylık sağlar.
  • İki yönü kullanılır ve kıvrılma olmaz.
  • Vücut ısısını korur ve soğuğa karşı sıcak tutar.

Hazır giyim sektöründe en çok tercih edilen kumaşlar oluyor. Yıpranma oranı ve kullanımdan kaynaklı sorunların en düşük düzeyde olmasını sağlıyor. Bu sayede hazır giyim sektöründe ilk sırada yer alıyor.

Ürün Modellerinin Çeşitliliği

Firmanın kendisine has modelleri bulunuyor. Bunlardan bazıları; yaka ribana, manşet ribana, triko örme, şerit ribana, kordon ve ekstrafor olarak biliniyor. Modeller firmasının damgası rolünü üstleniyor. Bursa ribana adı altında modelleri bulunuyor. Ribana kumaş ile tasarımlar yapılıyor. Ürünlerinde bant ribana detayına yer veriliyor. Ürün modelleri çift katlı ve pamuklu ham maddelerden oluşuyor. Hijyenik yapısından dolayı en çok tercih edilen modeller oluyor. Elastik yapısı ürünlerin kullanımı açısından kolaylaştırıyor.

Ürünlerin Kalite Kontrol Düzeyleri

Tasarım departmanı ile yapılan bütün çalışmalarda kalite ön planda tutuluyor. Rekabetin üst düzeyde yaşandığı bir ortamda ürün tasarımdan itibaren her detaya dikkatlice bakılıyor. Kendi alanında pazar kurmayı başarıyor. Markalaşma adına kalite kontrollerini aksatmıyor. Kumaşlarında kullanılan ipliklerin durumunu gözlemliyor. Kumaşlarında oluşabilecek problemleri belirliyor ve en uygun kumaşı seçiyor. Kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla yoluna devam ediyor.

Ürün Modellerinin Teslimat Hareketleri

Hizmet anlayışı bir ilke olarak kabul ediyor. Ürün tasarlamasından satış aşamasına kadar takip ediyor. Firma ürün çeşitlerini belirliyor. Web sayfasından olmak üzere müşterilerinin beğenisine sunuyor. Ürünler hakkında detaylı bilgi almak isteyenler için iletişim bilgileri web sayfasında yer alıyor. Ürün bilgilerine göre seçilen ürünün uygun firmalar aracılığı ile teslimatı yapılıyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Firmanın İletişim Hizmeti

Firmanın iletişim bölümü web sayfasının sağ üst köşesinde yer alıyor. İletişim yazısının üstüne basıldıktan sonra karşınıza firma hakkında iletişim bilgileri geliyor. Firmanın telefon numaraları ve e-posta adresi bulunuyor. Web sayfasında adres bilgilerine ait harita da bulunuyor. Aşağı bölümünde mesaj göndermek için form yer alıyor. Formu doldurarak merak edilen konular hakkında sorular sorula biliniyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You May Also Like

İnceleme

OnePlus Nord N10 5G benzersiz bir şey yapıyor: Oldukca fazla köşeyi kesmeden 5G’yi 299,99 dolarlık bir telefona getirin. Bu, Google Pixel 4A 5G ve Samsung...

Teknoloji Haberi

Discord, yasaklanmış subreddit r / The_Donald ve TheDonald.win ile bağlantılı bir Trump yanlısı topluluk olan “The Donald” adlı bir sunucuyu asakladı. Haber ilk olarak Platformer yazarı (ve Verge katılımcısı) Casey Newton tarafınca bildirildi ....

Mobil

iPhone ‘unuzda yanınızda başkalarının erişmesini istemeyeceğiniz birçok veri, kişisel veriler taşıyorsunuzdur. İOS, verilerinizi güvende tutmada mükemmel olsa da, her şeyin iyi ve güvenli olup olmadığını...

Kategori

Firma 20 yıldır İvigo ürünlerinin satışını gerçekleştiriyor. Bu ürünler sayesinde insanların sınma ihtiyacını karşılamalarını sağlıyor. Firmanın elektrikli ve dijital konvektör ısıtıcıları evlerde bulunan bebek...

Advertisement

Teknolojikervani.com © 2021 Tüm Hakları Saklıdır