Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kategori

Kullanışlı ve Kaliteli Köpek Tasmaları Petzanya’da

Petzanya kedi ve köpek gibi evcil hayvan sahiplenen kişilerin hayvanları beslemelerini kolaylaştıracak petshop ürünlerinin satışını yapıyor. Bu ürünlerin en önemli özelliği kaliteli ve kullanışlı ürünler olması oluyor. Üstelik bu ürünler uygun fiyatları sayesinde evcil hayvan sahiplerine kar ettiriyor. Site üzerinde kedi, köpek, kuş, kemirgen ve balık gibi evcil hayvanlar kaliteli ürün satışı yapılıyor.

Evcil Hayvanlara Konfor Sağlayacak Ürünler

Evcil hayvanların konforlu ortamda olması onların mutlu ve sağlıklı olmalarına yardımcı oluyor. Bu nedenle Petzanya’da evcil hayvanlara konfor sağlayacak ürün çeşitleri bulunuyor.

Konfor sağlayacak ürün çeşitleri arasında şunlar yer alıyor;

  • Bakım ürünleri
  • Eğitim ürünleri
  • Kıyafetler
  • Mama ve su kapları
  • Boyun tasmaları
  • Oyuncaklar
  • Yataklar

Bu ürünler yanı sıra evcil hayvan türlerine göre farklılık gösteren akvaryum, kedi kumu, köpek yatağı, kafes ve konserve gibi ürünler yer alıyor. Bu ürünler web sayfasında hayvan türleri için özel hazırlanmış bölümlerde bulunuyor.

Köpek Gezdirmeyi Kolaylaştıran Ürünler

Köpek besleyen insanlar köpekleri dışarıya çıkarmak istediklerinde onların kaçmalarından korkuyorlar. Bunun için tasma ismi verilen ürünlere ihtiyaç duyuyorlar. Petzanya köpekler için üretilmiş kaliteli ve kullanışlı tasmalarıyla köpek sahiplerinin işini kolaylaştırıyor. Köpeklerin boyunlarına takılan bu tasmalar onların kaçmasını engelliyor. Ayrıca kaybolan hayvanların bulunmasını kolaylaştırıyor.

Petzanya’nın farklı özellik ve kalitede köpek tasmaları bulunuyor. Bu tasmalar arasında çivili, gerçek deri, el yapımı ve konforlu köpek tasması çeşitleri bulunuyor. Böylelikle köpek sahipleri beğendikleri tasmayı alarak köpeklerine takıp rahatlıkla dışarı çıkabiliyorlar.

Kedilerin Bakımını Kolaylaştıracak Ürünler

Petzanya ürünleri arasında kedilerin bakımını kolaylaştıracak ürünleri de bulmak mümkün oluyor. Ürünler hem kedi cinsleri hem de sahipleri için bakımı kolaylaştırıyor. Kediler için sitede kedi kumlarından kedi oyuncaklarına, kedi mamalarından kedi konservelerine, kedi tasmalarından kedi ödüllerine kadar pek çok ürün bulunuyor. Kedi besleyen kişiler bu ürünleri kedi kategorisi altında bularak fiyatlarını inceleyip sipariş verebiliyorlar.

Kemirgen Hayvanlar İçin Alınabilecek Ürünler

Kedi ve köpek ürünleri dışında web sayfasında kemirgen hayvan besleyen kişilere yardımcı olacak ürünlerde bulunuyor. Hamster ve tavşan besleyenler kemirgen bölümünü inceleyerek aradıkları ürünleri alabiliyorlar. Hamster besleyenler için satış mağazasında hamster çarkı ve hamster yemi gibi ürünleri alarak hayvanlarını için kullanabiliyorlar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Evcil Hayvan Ürünleri Alışverişinde Kargo

Petzanya yapılan evcil hayvan alışverişlerinde siparişleri kargo aracılığıyla ülkenin her yerine ulaştırıyor. Mağaza ürünlerinden satın alan kişiler kargo sayesinde zaman kaybetmeden sevimli dostları için aldıkları ürünleri kullanmaya başlayabiliyorlar. Kargo fırsatı sunan sitede ayrıca yapılan alışverişlerin tutarının 100 TL ve üzerinde olması durumunda ücretsiz kargo avantajı kazanılıyor. Bu sayede Petzanya müşterileri kargo ödemeden ürünlerine sahip olabiliyorlar. Alışverişler içinse bonus, maximum, paraf, world, cardfinans, axess ve bankart gibi kartlar kullanılırken güvenli alışveriş yapılabiliyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You May Also Like

İnceleme

OnePlus Nord N10 5G benzersiz bir şey yapıyor: Oldukca fazla köşeyi kesmeden 5G’yi 299,99 dolarlık bir telefona getirin. Bu, Google Pixel 4A 5G ve Samsung...

Teknoloji Haberi

Discord, yasaklanmış subreddit r / The_Donald ve TheDonald.win ile bağlantılı bir Trump yanlısı topluluk olan “The Donald” adlı bir sunucuyu asakladı. Haber ilk olarak Platformer yazarı (ve Verge katılımcısı) Casey Newton tarafınca bildirildi ....

Mobil

iPhone ‘unuzda yanınızda başkalarının erişmesini istemeyeceğiniz birçok veri, kişisel veriler taşıyorsunuzdur. İOS, verilerinizi güvende tutmada mükemmel olsa da, her şeyin iyi ve güvenli olup olmadığını...

Kategori

Firma 20 yıldır İvigo ürünlerinin satışını gerçekleştiriyor. Bu ürünler sayesinde insanların sınma ihtiyacını karşılamalarını sağlıyor. Firmanın elektrikli ve dijital konvektör ısıtıcıları evlerde bulunan bebek...

Advertisement

Teknolojikervani.com © 2021 Tüm Hakları Saklıdır