Bizimle iletişime geçin

Merhaba ne arıyorsun

E-Ticaret

Razer x BAPE “Bir Oyun Maymunu” tişört, kamuflaj tişört, Goliathus Speed ​​uygulamalı

Bugün, Razer x A Bathing Ape (aka BAPE) olarak malum işbirliğinin birkaç bitiyle yakın ve kişiselleşiyoruz. Bu “Bir Oyun Maymunu” koleksiyonu birkaç aksesuarı, bir çift kulaklık, bir fare ve bir mousepad’in yanı sıra birkaç mühim oyuna hazır giysiyi kapsar. Bugün burada inceleyeceğimiz ilk unsur, Razer x A Bathing Ape Goliathus Speed.

Goliathus Hızı

Goliathus Speed ​​olarak malum mousepad, oyun faresi için hususi olarak üretilmiş, kırılgan şekilde üretilmiş ped koleksiyonunun bir parçasıdır. Averaj bir bilgisayar kullanıcısı için, belirli bir tür mousepad bilhassa lüzumlu değildir. Oyun oynayan insanoğlu için çöp olmayan mousepad’e haiz olmak yaşamsal olabilir.

Bu mousepad, Razer’ın “ıslak, gerilmiş örgü” olarak tanımladığı şeyle çalışır. Işık tabanlı bir sensör sistemine haiz bir fare için ideal yüzeyi sağlamak suretiyle yapılmıştır. Eski usul bir topunu kullanıyorsanız… aslen bu da oldukça iyi çalışacaktır.

Buradaki BAPE faktörü büyük seviyede baskıdır. Karışımda, kitleler içinde üçlü yılan Razer logolu yeni BAPE anahat kamuflaj deseni var. Kulaklık takan maymuna haiz “A GAMING APE” de tam anlamıyla burada. GÜNCELLEME: Bu hususi sürüm Razerx A Bathing Ape Goliathus Speed ​​(Medium), Aralık 2020’de ortalama 50 $ ‘a satışa sunuldu, sadece o zamandan beri tükendi!

Black Tee ve Camo Team Tee

Razer x A Bathing Ape Tee – siyah renkte – kırılgan bir renk ve boyut uygulamasıyla A GAMING APE kolej tişört logo düzenlemesine haizdir. Bu tişört% 100 pamuktur ve kalınca. Bu, güvenli olabileceğiniz ağır hizmet tipi bir tişört.

Razer x A Bathing Ape Tee, 2020 yılının Aralık ayında ortalama 115 USD karşılığında piyasaya sürüldü. GÜNCELLEME: Razer x A Bathing Ape Tee’nin hem beyaz hem de siyah versiyonları artık tükendi.

Peşinden% 100 polyester “Razer x A Bathing Ape Tee – Camo Team gömleğini bulacaksınız. Bu gömleğin deseni, Goliathus Speed’de bulacağınızla aynı, açık Razer yeşili ve siyah üstüne daha koyu yeşil. A GAMING APE (Razer x A Bathing Ape) ve kulaklık takan BAPE logosunun tümü kalınca, canlı mürekkeple serigrafi basılmıştır.

Amacınız buysa, bu gömleği muhteşem durumda tutmak daha zor olacak. Gömlek malzemesi (polyesterdir) ince ve hafiftir ve bu tişörtü her spor yaptığınızda son aşama kırılgan bulunmadığınız sürece göğüsteki baskı çatlayacak ve yaşlanacaktır.

Razer x A Bathing Ape Tee – Camo Team, ortalama 180 USD fiyatla piyasaya sürüldü. GÜNCELLEME: Bunu okuduğunuzda, satış sonrası pazara gitmediğiniz sürece, muhtemelen bir tek Camo tişörtünü KÜÇÜK olarak bulacaksınız – fiyatların bir tek MAD olduğu!

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Kategori

Yüzlercesini düzenledim Bu yüzden favorilerimi seçmek boşuna bir egzersiz olurdu. Bunun yerine, bana yeni bir şey öğreten Extra Crunch hikayelerinden bir örnek toplamaya çalıştım....

Teknoloji Haberi

”Ocak ayının ilk haftasında Telegram aylık 500 milyon aktif kullanıcıyı aştı. Bundan sonra büyümeye devam etti: Yalnızca son 72 saat içinde 25 milyon yeni...

İnceleme

SSD pazarına erişince, Samsung var ve sonrasında hepimiz var. Birçoğu en iyi SSD’ler listemizde görünen sürücüleri icra eden düzinelerce SSD markası varken, bir çok...

İnceleme

i Yeni yıla girerken mor yatak tutarları hala kuvvetli gidiyor. Şu anda, direkt Purple’dan bir yatak satın aldığınızda siparişinize eklenen 337 $ değerine kadar...

Teknolojikervani.com © 2021 Tüm Hakları Saklıdır