Connect with us

Hi, what are you looking for?

Finans

Son 24 saatte Bitcoin% 23, eter% 29 düşerken kriptolar kıymet kaybediyor

Üstün dereceli fiyatlara yükseldikten, halkın dikkatini yine çektikten ve bir kez daha gündem mevzusu haline gelen kripto para birimleri bugün kıymet kaybediyor.

Bitcoin şu anda 31.800 $ değerinde

En iyi malum kripto para birimi Bitcoin, 8 Ocak’ta 41.000 $ ‘ın üstünde zirveye ulaştı. Bugün, son 24 saatte% 23’ün birazcık üstünde bir kıymet kaybının peşinden, bir bitcoin şu anda 31.800 $ değerinde.

Benzer şekilde, Ethereum ile ilişkili jeton olan ether Blockchain, 10 Ocak’ta 1.300 doların birazcık üstünde zirveye ulaştı. Bugün, son 24 saatte daha da keskin bir% 29 kaybettikten sonrasında, eter tokenleri ortalama 960 dolar değerinde.

 Kripto para piyasası

Bitcoin, bu ay tüm zamanların en yüksek seviyelerini belirledi ve ether neredeyse 2018’in başındaki tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmış olduğu için son fiyatların fazlaca üstünde kalıyor. Binance borsası tarafınca 2020 senesinde satın alınan kripto para piyasasını takip eden bir veri platformu olan CoinMarketCap , tüm kripto para birimlerinin değerinin son günde% 22’nin birazcık üstünde bir düşüşle 832,4 milyar dolara düştüğünü bildirdi.

Son düşüşlerin mi yoksa kripto paraların fazlaca kısa sürede toplamda 1 trilyon $ değerinde olduğu gerçeği, varlık sınıfına bakış açınız tarafınca belirlenecek daha büyük bir haber.

Yeni başlayanlar için

Bununla beraber, dijital token pazarına odaklanan yeni başlayanlar için, yıla süratli bir başlangıç ​​oldu. Coinbase,2020’nin sonlarında halka açılmak suretiyle dosyalanan bir Amerikan kripto para birimi borsası . Mesela, bitcoin fiyatındaki son ralli, madeni para için üstün dereceli alım satım hacimlerine yol açtı. Bu, Coinbase ve rakipleri için kazançlı gelirlere dönüşebilir.

Öyleyse, risk sermayesi piyasası, alandaki şirketlere ısınabilir ve 2017’den beri kapatılmış olabilecek kripto projelerine cüzdanlar açabilir.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Teknoloji Haberi

Touch Bar ile donatılmış bir Mac Book Pro’nuz varsa, bunu kullanarak da bir ekran görüntüsü alabilirsiniz. Sistem Tercihlerinizde bazı ince ayarlar yapmanız gerekecek, ancak düzenli...

Bu sana kaç kez oldu? Evvelde oldukça azca bilginiz olan yada asla bilmediğiniz aygıt grupları üstünde çalışmakla görevlendirildiniz yada basitçe makinelerden bazı temel detayları süratli...

İnceleme

OnePlus Nord N10 5G benzersiz bir şey yapıyor: Oldukca fazla köşeyi kesmeden 5G’yi 299,99 dolarlık bir telefona getirin. Bu, Google Pixel 4A 5G ve Samsung...

Yazılım

Fidye yazılımı, işletmelerin karşı karşıya olduğu en büyük tehditlerden biridir. Bir fidye yazılımı saldırısının kurbanı olan ve siber suçluların ağı giz yazıya çevirmek için fena amaçlı yazılım kullandığını...

Teknolojikervani.com © 2021 Tüm Hakları Saklıdır