Bizimle iletişime geçin

Merhaba ne arıyorsun

Finans

Son 24 saatte Bitcoin% 23, eter% 29 düşerken kriptolar kıymet kaybediyor

Üstün dereceli fiyatlara yükseldikten, halkın dikkatini yine çektikten ve bir kez daha gündem mevzusu haline gelen kripto para birimleri bugün kıymet kaybediyor.

Bitcoin şu anda 31.800 $ değerinde

En iyi malum kripto para birimi Bitcoin, 8 Ocak’ta 41.000 $ ‘ın üstünde zirveye ulaştı. Bugün, son 24 saatte% 23’ün birazcık üstünde bir kıymet kaybının peşinden, bir bitcoin şu anda 31.800 $ değerinde.

Benzer şekilde, Ethereum ile ilişkili jeton olan ether Blockchain, 10 Ocak’ta 1.300 doların birazcık üstünde zirveye ulaştı. Bugün, son 24 saatte daha da keskin bir% 29 kaybettikten sonrasında, eter tokenleri ortalama 960 dolar değerinde.

 Kripto para piyasası

Bitcoin, bu ay tüm zamanların en yüksek seviyelerini belirledi ve ether neredeyse 2018’in başındaki tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmış olduğu için son fiyatların fazlaca üstünde kalıyor. Binance borsası tarafınca 2020 senesinde satın alınan kripto para piyasasını takip eden bir veri platformu olan CoinMarketCap , tüm kripto para birimlerinin değerinin son günde% 22’nin birazcık üstünde bir düşüşle 832,4 milyar dolara düştüğünü bildirdi.

Son düşüşlerin mi yoksa kripto paraların fazlaca kısa sürede toplamda 1 trilyon $ değerinde olduğu gerçeği, varlık sınıfına bakış açınız tarafınca belirlenecek daha büyük bir haber.

Yeni başlayanlar için

Bununla beraber, dijital token pazarına odaklanan yeni başlayanlar için, yıla süratli bir başlangıç ​​oldu. Coinbase,2020’nin sonlarında halka açılmak suretiyle dosyalanan bir Amerikan kripto para birimi borsası . Mesela, bitcoin fiyatındaki son ralli, madeni para için üstün dereceli alım satım hacimlerine yol açtı. Bu, Coinbase ve rakipleri için kazançlı gelirlere dönüşebilir.

Öyleyse, risk sermayesi piyasası, alandaki şirketlere ısınabilir ve 2017’den beri kapatılmış olabilecek kripto projelerine cüzdanlar açabilir.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Kategori

Yüzlercesini düzenledim Bu yüzden favorilerimi seçmek boşuna bir egzersiz olurdu. Bunun yerine, bana yeni bir şey öğreten Extra Crunch hikayelerinden bir örnek toplamaya çalıştım....

Teknoloji Haberi

”Ocak ayının ilk haftasında Telegram aylık 500 milyon aktif kullanıcıyı aştı. Bundan sonra büyümeye devam etti: Yalnızca son 72 saat içinde 25 milyon yeni...

İnceleme

SSD pazarına erişince, Samsung var ve sonrasında hepimiz var. Birçoğu en iyi SSD’ler listemizde görünen sürücüleri icra eden düzinelerce SSD markası varken, bir çok...

İnceleme

i Yeni yıla girerken mor yatak tutarları hala kuvvetli gidiyor. Şu anda, direkt Purple’dan bir yatak satın aldığınızda siparişinize eklenen 337 $ değerine kadar...

Teknolojikervani.com © 2021 Tüm Hakları Saklıdır