Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kategori

VOG İnşaat’tın Bursa Satılık Dairelerinin İncelemesi

Herkesin ev alma hayali vardır. Bu hayali gerçekleştirmek için çalışır dururlar. Yatırım amaçlı alınan evler, hayalindeki evi almak için uğraşan insanlara sunulan kolaylıkları vardır.

Burada satılan evler bir ailenin mutlu ve huzurlu yaşaması için idealdir. Evin sahip olduğu iç ve dış özellikler sayesinde tercih sırasında ilk sırayı almayı başarmıştır. İstediğiniz tarzda evleri bulma imkanı vardır. Bahçesi olan evler birçoğunuz hayalidir belki de havuzu olan evler ya da görkemden uzak sade evler sadece burada.

Vog İnşaat

Vog inşaat, inşaat sektörü içinde yine insanları hayaline kavuşturmada öncülük eder. İnsanlar kiralık evlerde oturur ve her ay başkasına kira parası öder. Kira parası ödemek yerine kendi evlerini almayı tercih ederler. Bursa Nilüfer mah. ev almak isteyen insanlar ev almak için ev arayışına girmektedir. Oturacakları mahalledeki satılık ev ilanlarını araştırırlar. Bu araştırmayı internet ortamında yaparak satılık evler hakkında ön bilgi sahibi olurlar.

Bursa da Satılık Evler

Bursa da bursa Nilüfer 23 Nisan mah satılık daire ilanları sitede de yer almaktadır. Aynı zamanda 23 Nisan satılık sıfır daireilanları da bu sitede mevcuttur. Bu proje 15 aylık bir proje olup Eylül 2021 de teslim edileceği söylenmiştir. Dairelerin farklı lokasyonları mevcuttur. Bu daireler 2020 yılında ilan olarak siteye verilmiştir. Sürekli güncellemeleri yapılmaktadır. Vog inşaat sosyal alanları olan binalar yapmaktadır. Satılık ev fiyatları odaların sayısına binanın konumuna ve özelliklerine göre değişir. Geleceği inşa eden inşaat sektörünün binaları mevcuttur. İnsanların duygularına hitap eden binalar mevcuttur.

Bursa da Satılık Evlerin Özellikleri

Betonarme yapı tipi olarak geçmektedir. Oda sayıları, metrekaresi, binanın kat sayısı ilanda belirtilmiştir. İç özellik olarak dairelerde duşakabin, adsl, set üstü ocak, çelik kapı, Laminant ve Hilton banyo mevcuttur. Dış özellik arasında cephe olarak doğu, kuzey, güney ve batı cephede daireler mevcuttur. Binada yangın merdiveni mevcuttur. Isı yalıtımı olan binaların ses yalıtımı da mevcuttur.

Asansör, görüntülü diafon ve pvc doğrama evlerin dış özellikleri arasında sıralanmaktadır. Hayallerinize göre evler burada olmakla birlikte size bütün detayları aktarmaktadır.

Her bütçeye her hayale uygun daireler mevcuttur. Sosyal alanlar içinde, bahçeler, kamelyalar, spor salonları, soyunma odaları , tuvaletler, kişisel eşyalarınızı saklayacak dolaplar bu sosyal alanlar içinde mevcuttur. Binada otoparkta mevcuttur. Binanın manzarası şehir manzarasıdır. Anayol, otobüs durağı, metro, cadde gibi ulaşım imkanları vardır. Yangın alarm sistemi binada güvenlik sağlamaktadır.

Çevre özelliği olarak yakınında hastane bulunmaktadır. İnsanların alışveriş yapacağı marketler mevcuttur. İhtiyaç olduğunda her isteğinizi karşılayabileceğiniz merkezlerin orta noktasında yer alan binalar vardır. Haftalık sebze ve meyvenizi alacak semt pazarı bulunmaktadır. Gezip dolaşacağınız alışveriş merkezleri çok yakındadır. Bina şehir merkezinde bulunmaktadır. Çevresinde üniversitede bulunmaktadır. Tercih sizin.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Teknoloji Haberi

Touch Bar ile donatılmış bir Mac Book Pro’nuz varsa, bunu kullanarak da bir ekran görüntüsü alabilirsiniz. Sistem Tercihlerinizde bazı ince ayarlar yapmanız gerekecek, ancak düzenli...

Bu sana kaç kez oldu? Evvelde oldukça azca bilginiz olan yada asla bilmediğiniz aygıt grupları üstünde çalışmakla görevlendirildiniz yada basitçe makinelerden bazı temel detayları süratli...

İnceleme

OnePlus Nord N10 5G benzersiz bir şey yapıyor: Oldukca fazla köşeyi kesmeden 5G’yi 299,99 dolarlık bir telefona getirin. Bu, Google Pixel 4A 5G ve Samsung...

Yazılım

Fidye yazılımı, işletmelerin karşı karşıya olduğu en büyük tehditlerden biridir. Bir fidye yazılımı saldırısının kurbanı olan ve siber suçluların ağı giz yazıya çevirmek için fena amaçlı yazılım kullandığını...

Teknolojikervani.com © 2021 Tüm Hakları Saklıdır